فرهاد زاهدی مدیر سایت سکه ثامن

چندی پیش خبر کلاه برداری سایت فروش سکه ثامن در فضای اجتماعی سروصدای بسیاری به پا کرد گفته میشد که مدیر سایت سکه ثامن میلیاردها تومان از پول سرمایه گذاران خود را برداشته و از کشور متواری گشته است اما امروز اعلام شد که این فرد فراری، در یکی از کشورهای خارجی و توسط پلیس اینترپل دستگیر و به شکور برگرداننده شده است تا پاسخگوی اعمال خود باشد.

فرهاد زاهدی فر، مدیر سایت سکه ثامن، با بالاکشیدن میلیاردها تومان از سرمایه های سرمایه گذاران این سایت به خارج از کشور فرار کرده و مخفی شده بود تا اینکه امشب خبر دستگیری وی در یکی از کشورهای خارجی منتشر شد. فرهاد زاهدی فر به تصور اینکه در خارج از مرزهای کشور می تواندبا پول های بسیار زیادی که به جیب زده بود و با آسودگی خیال به زندگی تجملاتی خود بپردازد اما بی خبر از انکه سربازان سخت کوش نیروی اطلاعاتی کشورمان در کمین شکار وی هستند و تنها پس از مدت کوتاهی از فرارش اورا دستگیر و به کشور بازگرداند. از همین رو و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدیرعامل متواری شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به «سکه ثامن» با اقدامات فنی، عملیاتی و اطلاعاتی پلیس فتا به کشور بازگردانده شد.

فرهاد زاهدی دستگیر و به کشور برگرداننده شد
نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: «فرهاد زاهدی فر» مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به «سکه ثامن» که از هزاران نفر از طریق سایت سکه ثامن، صدها میلیارد تومان در چند استان کلاهبرداری و از کشور متواری شده بود با اقدامات فنی، عملیاتی و اطلاعاتی پلیس فتا در یکی از کشورها شناسایی و با همکاری پلیس بین الملل ناجا و قوه قضائیه بازداشت و شب گذشته از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به کشور بازگردانده شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: به حول و قوه الهی، سرپنجه های نظام جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی و هوشمندی هر روز قوی تر از گذشته اجازه فعالیت های مجرمانه را به هیچ کس نخواهند داد و با توکل به خداوند قادر متعال و به پشتوانه این توانایی و همکاری مردم فهیم و مومن، مجرمان و غارتگران بیت المال و اموال مردم را در هر مخفیگاهی حتی خارج از مرزهای میهن اسلامی شناسایی، دستگیر می کند و برای تحمل مجازات قانونی، استرداد اموال و احقاق حق مال باختگان به کشور باز خواهند گرداند. مشروح خبر متعاقبا به آگاهی ملت عزیز خواهد رسید. «و ماالنصر الا من عندالله العزیز الحکیم». بدون شک این بهترین خبری بود که می توانست دل مالباختگان سکه ثامن را شاد کند ین افراد باید منتظر رسیدگی به این پرونده در روزهای اتی باشند امیداوریم که هرچه سریعتر این افراد بتوانند به پول از دست رفته خود دست یابند.