متاسفانه این روزها پیاپی خبر تنبیه دانش آموزان توسط معلمین را می شنویم مشخص نمی شود که در نظام آموزشی، دانش اموز برای آموختن دانش به مدرسه  می رود یا برای تخلیه کردن فشار روانی معلمین و کتک خوردن بدست انها

کتک زدن دانش اموزان توسط معلم

بسیاری از معلمین بخاطر وجود مشکلات متعدد در زندگی اجتماعی و یا وجود عقده های حقارت تنبیه، تجاوز جنسی و یا کتک خوردن های متععد از پدرو مادرهایشان، برای تسلی بخشیدن به عقده های روانی خود و تلافی جستن از افرادی که در کودکی به آنها تعرض کرده اند دانش اموزان را به باد کتک می گیرند کمتر فرد بزرگ سالی در جامعه ما یافت می شود که طعم تنبیه بدنی معلمین را تجربه نکرده باشد.هنوز هم هستند معلمانی که با استفاده از تنبیه بدنی سعی در تربیت دانش آموزان خود دارند.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه تکان دهنده ای از تنبیه تعدادی دانش آموز ابتدایی توسط یک معلم خشمگین در چین به تصویر کشیده شده است.  در این ویدئو دیده می شود که این معلم عصبانی بعد از اینکه دانش آموزان را در یک صف نگه می دارد از پشت به دانش آموزان لگد می زند. شدت لگدهای وی به حدی است که حتی باعث پرت شدن برخی دانش آموزان به جلو می شود. ظاهرا علت تنبیه این دانش آموزان انجام ندادن تکالیف درسی شان بوده است.

این ویدئو در شمال غربی چین در استان "شانشی" تهیه شده است. گفتنی است؛ این معلم جهت ارائه توضیحات به اداره پلیس احضار شده است.


برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید